Sanat camiamızın ismini vermeyeceğimiz kıymetli bir çok sanatçısıyla birlikte çalışıyoruz. Siz kıymetli müşterilerimize Ender Nakliye'ye duydukları güven için teşekkür ediyoruz.

Ünsal Macit

Firma Sahibi - Ender Nakliye

Hızlı İletişim

0(216) 909 11 58 0(553) 736 50 50

Her türlü sorularınız için bizi haftanın 7 günü, günün 24 saati arayabilirsiniz. Arayın görüşelim.

Maslak Evden Eve Taşıma

Maslak Evden Eve Taşıma - Evden Eve Nakliye; Eşyaların evden alınıp, istenilen adrese güvenli bir şekilde taşınmasına evden eve nakliyat denir. Eşyalarınız, siz hiçbir şeye dokunmadan tecrübeli personelimizce paketlenir ve taşınır. Taşınma işleminde evden eve nakliyat firması, eşyaların demontajından, paketlenmesinden, taşınmasından ve tekrar montaj edilip yerleştirilmesinden mesuldür. Her bir aşamada farklı personel çalışır bu sayede işler hem hızlı hem de daha güvenli olur.

Demontajı işinden sorumlu personel yaparken başka bir personel bu eşyaları paketler ve diğer işlemlerde aynı şekilde devam eder. Eşyalar iki türlü taşınır. Birincisi işçi gücü ile taşıma, ikincisi ise asansör sistemleri ile taşımadır. Asansör sistemli taşınmalar hızlı bir şekilde gerçekleşir. Ekonomiktir ve insan kaynaklı hatalar olmaz.

İstanbul Evden Eve Nakliyat şirketimiz Ender Nakliye ile, eşyalarınız deneyimli personelimizle hızlı bir şekilde toplanır ve taşınır. Bu yorucu işlemleri stres altında kalmadan rahatlıkla aşarsınız. Evden eve nakliyat ekonomiktir. Bütçenize zarar vermez. Yeni adresinize eşyalarınızı aldığımız gibi yerleştiririz ve size de sadece sosyal hayatınıza ara vermeden yaşamak düşer.

Maslak Evden Eve Taşıma

Nasıl Taşıyoruz

Ender Nakliye eşya taşıma sektöründe çok uzun yıllardır faaliyettedir.

  • Eşyalar paketlenmeden taşınmaz
  • Müşteri gizliliğine maksimum özen gösteririz
  • Uygun ise eşyalarınız vinçlerle taşınır
  • Taşıması çok güç olan her türlü eşyayı taşımaktayız
Maslak Evden Eve Taşıma
Maslak Evden Eve Taşıma

Dört Adımda Taşıma Sürecimiz

Eşyalarınızı güvenle taşıyabilmek için

  • öncelikle eşyalarınızı sarıyoruz
  • Uygun eşyalarınızı paketliyoruz
  • Güvenli şekilde aracımıza yüklüyoruz
  • İstediğiniz adrese hızlıca teslim ediyoruz