Sanat camiamızın ismini vermeyeceğimiz kıymetli bir çok sanatçısıyla birlikte çalışıyoruz. Siz kıymetli müşterilerimize Ender Nakliye'ye duydukları güven için teşekkür ediyoruz.

Ünsal Macit

Firma Sahibi - Ender Nakliye

Hızlı İletişim

0(216) 909 11 58 0(553) 736 50 50

Her türlü sorularınız için bizi haftanın 7 günü, günün 24 saati arayabilirsiniz. Arayın görüşelim.

Maslak Para Kasası Taşıma

Maslak Para Kasası Taşıma ya da diğer adıyla Çelik Kasa gibi ağır malzemeleri taşıyabilmek için kayış sistemi ve deneyimli kişilerce taşıma işlemi yapılmalıdır. Aksi halde telafisi mümkün olmayan ölümcül kazalar yaşanabilir. Ender Nakliye olarak biz, müşterilerimizin uygun gördüğü gün ve saatte Çelik Kasa Taşıma - Para Kasası Taşıma işlerinizi özenli bir şekilde istenilen adrese zamanında ulaştırmaktayız.

İstanbul içi ya da şehirler arası para kasası taşıma ihtiyaçlarınızda bize telefon ederek kasalarınızın taşımacılığını yaptırabilirsiniz. Fiyat almak için hemen telefon edip; kasa markası, kasa ağırlığı (kg olarak), kasanın gideceği yer, kasanın modeli, alınacak ve taşınacak mahalin merdiven özellikleri gibi bilgileri vererek fiyat alabilirsiniz.

Eğer kasanızı yeni satın almışsanız, satın aldığınız yerden kasayı alıp evinize de getirebiliriz. İstendiği takdirde para para kasası montajı yapmaktayız. Kasanın güvenliğini artırmak veya ağır kapısı açıldığında devrilmesini önlemek için yere monte edilmesi oldukça önemlidir.

Çelik Kasa Taşıma konusunda uzun yıllar deneyim sahibi olan taşıyıcı firmamız, para kasası taşıma, geniş kasa nakliye, çelik kasa paketleme, isteğiniz yere uygun para kasası nakliyatı fiyatı olanakları ile müşterilerimize çelik kasa nakliye hizmetini sunmaktayız. Sizlere en iyi hizmeti sunmak için çelik kasa, kasa taşımacılığı, kasa nakliyat, kasa nakliye, kasa nakliyesi, tecrübemizi, teknik donanımımızı bütünleştirerek çağdaş kaliteli güvenli bir çelik kasa taşıma hizmetini gururla sunduğumuzu söyleyebiliriz.

Maslak Para Kasası Taşıma

Nasıl Taşıyoruz

Ender Nakliye eşya taşıma sektöründe çok uzun yıllardır faaliyettedir.

  • Eşyalar paketlenmeden taşınmaz
  • Müşteri gizliliğine maksimum özen gösteririz
  • Uygun ise eşyalarınız vinçlerle taşınır
  • Taşıması çok güç olan her türlü eşyayı taşımaktayız
Maslak Para Kasası Taşıma
Maslak Para Kasası Taşıma

Dört Adımda Taşıma Sürecimiz

Eşyalarınızı güvenle taşıyabilmek için

  • öncelikle eşyalarınızı sarıyoruz
  • Uygun eşyalarınızı paketliyoruz
  • Güvenli şekilde aracımıza yüklüyoruz
  • İstediğiniz adrese hızlıca teslim ediyoruz