Sanat camiamızın ismini vermeyeceğimiz kıymetli bir çok sanatçısıyla birlikte çalışıyoruz. Siz kıymetli müşterilerimize Ender Nakliye'ye duydukları güven için teşekkür ediyoruz.

Ünsal Macit

Firma Sahibi - Ender Nakliye

Hızlı İletişim

0(216) 909 11 58 0(553) 736 50 50

Her türlü sorularınız için bizi haftanın 7 günü, günün 24 saati arayabilirsiniz. Arayın görüşelim.

Maslak Parça Eşya Taşıma

Maslak Parça Eşya Taşıma - Parça Eşya Nakliye; Firmamız Ender Nakliye, başta evden eve nakliyat olmak üzere; iş yeri taşıma, büro-ofis taşıma, atölye taşıma gibi hassas taşımacılık gerektiren konularda olduğu gibi tek parça eşya nakliye alanında da oldukça profesyonel ve uzman hizmet vermekteyiz. En uygun fiyatlarla bulabileceğiniz bu hizmetimiz müşteri memnuniyetini tesis edebilmek amacıyla dizayn edilmiştir. Etik ve müşteri odaklı çözümler sunan firmamız en uygun fiyat seçenekleriyle sizlere hizmet etmekten gurur duymaktadır.

Oturma Grubunuzu da Jeneratörünüzü de Aynı Hassasiyetle Taşıyoruz

Tıpkı diğer hizmetlerimiz de olduğu gibi, parça eşya taşıma işlemlerinde ücretsiz ekspertiz ve sigortalama işlemleri tarafımızdan yapılmaktadır. Dolayısıyla bu konuda oluşabilecek mağduriyetlerin önüne geçilmektedir. Yaptığımız her İşte kalite standartlarını aynı seviyede tutarak parça eşya taşıma gönderileriniz tarafımızdan paketlenmekte ve ambalajlanmaktadır. Son derece kaliteli poliüretan balonlu naylon veya strafor köpük kullandığımız ambalajlama işlemi eşyalarınızı her türlü sarsıntıdan ve darbeden koruyacak şekilde uzman personelimiz tarafından yapılmaktadır.

Eşyalarınızın en hızlı ve güvenli biçimde yerine ulaştırılmasından sorumlu olan şirketimiz Ender Nakliye,üzerine almış olduğu görevi sizlere layık olacak şekilde yerine getirmektedir. Şirketimizi tercih eden değerli müşterilerimiz internet sitemiz üzerinden bizlerle 24 saat temas kurabilir ve tüm taşımacılık faaliyetlerimiz ile ilgili bilgi alabilirler.

Maslak Parça Eşya Taşıma

Nasıl Taşıyoruz

Ender Nakliye eşya taşıma sektöründe çok uzun yıllardır faaliyettedir.

  • Eşyalar paketlenmeden taşınmaz
  • Müşteri gizliliğine maksimum özen gösteririz
  • Uygun ise eşyalarınız vinçlerle taşınır
  • Taşıması çok güç olan her türlü eşyayı taşımaktayız
Maslak Parça Eşya Taşıma
Maslak Parça Eşya Taşıma

Dört Adımda Taşıma Sürecimiz

Eşyalarınızı güvenle taşıyabilmek için

  • öncelikle eşyalarınızı sarıyoruz
  • Uygun eşyalarınızı paketliyoruz
  • Güvenli şekilde aracımıza yüklüyoruz
  • İstediğiniz adrese hızlıca teslim ediyoruz